Všetky produkty

Podkategórie

  • Viac ako 40 rokov značka Gisele Delorme zvláda textúry a vzorce svojich výrobkov pre viditeľné výsledky. Gisele Delorme ponúka rad na mieru šitých, odborných a inovatívnych postupov, starostlivosti o pleť, ktoré vyhovujú želaniam každej ženy a jej potrebám.

  • Medzinárodne známa make-up artist Malu Wilz-Melgaard po dlhoročných skúsenostiach vytvorila profesionálnu značku Y/our cosmetics, vhodnú nielen pre make-up artistov, ale aj pre konečného spotrebiteľa.

    Vďaka úzkej spolupráci so skúsenými vedcami a uplatňovaním najvyšších kvalitatívnych štandardov sú produkty výhradne vyrábané v Nemecku

  • Značka Anne Semonin vytvára jedinečné omladzujúce a hydratačné prípravky, produkty pre citlivú pokožku a pre vyváženie a rozžiarenie pleti, produkty pre starostlivosť o pokožku pred a po opaľovaní a prípravky pre obnovu a mladistvý vzhľad jemnej pokožky okolo očí a pier. Tieto riešenia starostlivosti o pokožku vznikli na základe toho, že Anne Semonin vždy verila tomu, že každý človek môže objaviť svoj vlastný „recept na krásu“ v súlade s typom svojej pokožky a životným štýlom.

Počet produktov: 118

Zobrazuje sa 1-12 z 118 položiek

Aktívne filtre

Zobrazuje sa 1-12 z 118 položiek