Anti-celulitídny gél Lipoliss
search

Anti-celulitídny gél Lipoliss

Gél proti celulitíde, tvaruje a spevňuje telo.

Objem: 150ml
79,50 €
S DPH
Množstvo :

Gél proti celulitíde, tvaruje a spevňuje telo.

Gél proti celulitíde, tvaruje a spevňuje telo.
Anne Semonin predstavuje inovatívny prístup k chudnutiu, založený na dôležitých vedeckých objavoch: Extrakt z morského lotosa.
Tento bledoružový gél má zamatovú konzistenciu a pomáha vyhladzovať vzhľad celulitídy a zlepšuje pevnosť pokožky, a to aj na koži s výraznými a pretrvávajúcimi nerovnosťami.

Typy pleti:

  • Všetky typy pleti
  • Celulitída, pretrvávajúce zaoblenie

Po aplikácii si umyte ruky. Nepoužívajte na tvár.
Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Aktívne zloženie:

  • Extrakt z morského lotosa: chráni pred zhoršenou funkciou adipocytov tým, že ich ochraňuje pred oxidačným stresom. pomáha obnovovať ich lipolytické vlastnosti a znižuje tak tukové zásoby.
  • Kafeín: zvyšuje lipolýzu, pomáha rozkladať tuk a vyhladzuje celulitídu.
  • Komplex morských extraktov: spevňuje kožu, pomáha znížiť tvorby nových adipocytov, inhibuje syntézu tuku, podporuje vylučovanie tuku a toxínov.

Obsahuje:

  • hnedé riasy: Halopteris scoparia
  • červené riasy: Corallina officinalis
  • biele riasy: Jania rubens
  • mikroriasy: Odontella Aurita

Doplňujúce informácie o morskom lotose:
Voľné radikály vytvárajú v pokožke oxidačný stres a zabraňujú funkcii adipocytov (tukových buniek). Výsledkom je to, že tieto bunky ukladajú viac mastných kyselín a ich lipolytická činnosť (spaľovanie tuku) sa zároveň znižuje. Anne Semonin používa jedinečnú zložku s výraznými tvarujúcimi účinkami: Extrakt z morského lotosa: Chráni adipocyty pred oxidačným stresom a predchádza zníženej a spomalenej činnosti adipocytov, pomáha im znovu nadobudnúť ich prirodzené lipolytické vlastnosti.

Návod na použitie:

Nanášajte ráno a večer na problémové oblasti (ramená, brucho, zadok, stehná, boky a kolená). Vmasírujte produkt do pokožky pevnými kruhovými pohybmi, na dosiahnutie optimálnych výsledkov môžete následne použiť techniku „palpate and roll“. Prípravok má gélovú konzistenciu, ktorá sa okamžite absorbuje do pokožky.

VÝSLEDKY: TEST ÚČINNOSTI
Vyhladzujúci účinok*: redukcia hrudiek v priemere až do 40,9% (vyhladzovanie
povrchu kože)
Tvarujúci účinok**: redukcia obvodu stehien až o 4,2%, t.j. 2,3cm.
* Klinické testy vykonané na vzorke 20 žien s celulitídou stehien. Výsledky merané po 28 dňoch používania prípravku dva krát denne. Priemerná redukcia o 6,8%.
** Klinické testy vykonané na vzorke 16 žien s celulitídou stehien. Výsledky merané po 28 dňoch používania prípravku dva krát denne. Priemerná redukcia o 2%.

1 ks

Odporúčané produkty

Komentáre (0)
Hodnotenie