Rozjasňujúce sérum
search

Rozjasňujúce sérum

Intenzívne koriguje tmavé škvrny a rozjasňuje pleť

Objem: 30ml
122,50 €
S DPH
Množstvo :

Intenzívne koriguje tmavé škvrny a rozjasňuje pleť

Zdokonalená formula využíva exkluzívny rozjasňujúci komplex - zmes vitamínu C, morského kvetu a hnedej chaluhy, rozjasňujúce sérum Anne Semonin intenzívne koriguje tmavé škvrny, viditeľne rozjasňuje pleť a redukuje starecké a pigmentové škvrny, pričom zjednocuje farbu pleti. Obsahuje detoxikujúce antioxidanty, ktoré neutralizujú poškodenie spôsobené znečisteným ovzduším, a tiež morské minerály, ktoré pokožku hydratujú a udržujú tak jej žiarivý vzhľad.

Typy pleti:

  • Pokožka s hnedými/stareckými fľakmi
  • Pleť vystavovaná mestskému prostrediu s vysokou absorpciou znečistenia
  • Predčasné starnutie pleti - tvorba vrások

Aktívne zložky:

  • Derivát vitamínu C Derivative (Tetrahexyldecyl askorbát): znižuje produkciu melanínu. Pôsobí antioxidačne a stimuluje syntézu kolagénu. Rozjasňuje sfarbenie pleti a znižuje tvorbu pigmentových škvŕn.
  • Extrakt z rastliny pancratium maritimum: Táto pobrežná rastlina rastie v Bretónsku na ostrovoch Hoedic a Houat a má jedinečnú schopnosť zabraňovať syntéze melanínu počas dňa aj v noci. Extrakt z tejto rastliny je ideálny na rozjasnenie pokožky a na úpravu škvŕn a nejednotnej farby pleti, ktorá sa často spája so starnutím a s vystavovaním pleti slnečnému žiareniu.
  • Extrakt z riasy Dictyopteris membranacea: pôsobí na melanozómy počas ich dozrievania a presúvania k horným vrstvám epidermy. Znižuje pigmentáciu pleti a zanecháva ju jemnejšiu a rozžiarenú.
  • Antioxidant (vitamín E) a zložka proti znečisteniu (Ergothioenín) predchádza tvoreniu nových hnedých fľakov neutralizovaním potenciálne nebezpečných voľných radikálov, stimulovaných UV žiarením a znečisteným prostredím.
  • Zvlhčujúce zložky chránia epidermu pred dehydratáciou a zanechávajú pleť hladkú, plnú a rozžiarenú.

Návod na použitie:

Naneste na tvár a dekolt. Či už sa používa osamote alebo v kombinácii s rozjasňujúcim krémom SPF15, vašu pokožku zjednotí a rozžiari.

Odporúčané produkty:

  • Rozjasňujúci krém SPF 15 - luxusný krém, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky, hydratuje a odstraňuje tmavé škvrny, pri čom pleť chráni pred poškodením vplyvmi prostredia.
Komentáre (0)
Hodnotenie