Rozžiarujúca esencia s okamžitým účinkom
search

Rozžiarujúca esencia s okamžitým účinkom

Rozžiarujúca esencia pre krásny, zdravý, žiarivý vzhľad

Objem: 50ml
60,99 €
S DPH
Množstvo :

Rozžiarujúca esencia pre krásny, zdravý, žiarivý vzhľad

Produkt na žiarivejší vzhľad pleti. Pokožku v priebehu niekoľkých sekúnd rozžiari a dodá jej krásny a prirodzený opálený vzhľad.

Aktívne zložky:

  • Olej z marhuľových jadier: bohatý na esenciálne mastné kyseliny (omega 6, omega 9 a kyselina palmitová), vitamíny A a E a fytosteroly: vyživuje, pôsobí antioxidačne, poskytuje ochranu pred UV žiarením a posilňuje ochrannú bariéru pleti.
  • Olej z paradajkových semien: bohatý na esenciálne mastné kyseliny (omega 6, 9 a kyselina palmitová), betakarotén, fytosteroly, tokoferol a minerály (draslík, horčík, fosfor, sodík, vápnik): vyživuje, pôsobí antioxidačne, uzdravuje pleť po poškodení slnkom.
  • Buriti olej: pochádza z amazonských mokradí, obsahuje vysoké hladiny beta-karoténu, má antioxidačné a foto-ochranné vlastnosti (chráni kožné bunky pred poškodením UVB a UVA slnečnými lúčmi).
  • Extrakt z aceroly: ovocie podobné čerešniam zo západnej Indie so silnými antioxidačnými účinkami. Považuje sa za vynikajúci zdroj vitamínu C, má ešte vyššiu koncentráciu vitamínu C ako pomaranče, je tiež skvelým zdrojom iných živín vrátane vitamínov skupiny B, vápnika, železa, bioflavonidov, fosforu, kyseliny jablčnej a pantotenovej, draslíka a horčíka (z týchto dôvodov sa acerola často využíva v prírodných doplnkoch stravy): chráni pred voľnými radikálmi, ktoré môžu spôsobovať rýchlejšie starnutie pleti, rozjasňuje a zjednocuje pleť, podporuje tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje schopnosť pokožky udržať vlhkosť.
  • Prírodná pomarančová voda: Získava sa priamo zo srdca ovocia, táto číra voda poskytuje pokožke nevyhnutné živiny (stopové prvky, minerálne soli a vo vode rozpustené esenciálne oleje).
  • Zložením je podobná ľudským fyziologickým tekutinám, preto sa vyznačuje výbornou afinitou k pokožke.
  • Korektívne mikro hranoly a prášky odrážajúce svetlo: vytvárajú perleťový efekt, čím prípravok dokážu prispôsobiť každej farbe pleti.

Návod na použitie:

Pred použitím jemne pretrepte, aktivujú sa tým dvojfázové zložky. Nastriekajte na vatový tampón alebo na ruky a naneste na tvár, krk a dekolt. Prípravok môžete použiť na, alebo pod akýkoľvek krém. Prípravok môžete prípadne nastriekať na jeden z krémov Anne Semonin, premiešať a naniesť. Ak chcete zintenzívniť odtieň efektu opálenej pokožky, naneste ďalšiu vrstvu prípravku.
Po aplikácii si umyte ruky.
Prípravok nestriekajte priamo na pokožku.
Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde ku kontaktu s očami, riadne ich vypláchnite.

Bez parabénov. Bez samoopaľovacích zložiek. Nezanecháva stopy farby ani mastnotu na oblečení.

Vhodné kombinácie:

  • Sérum Phytarosa – olej na vmasírovanie do pokožky pre hĺbkové ošetrenie pleti počas noci.
  • Ľadové kocky Express Radiance - zvyšuje pevnosť a žiarivosť pokožky a navodzuje pocit uvoľnenia a pohody. Rýchlo sa absorbuje do pokožky a vašej pleti vracia vitalitu a životnú energiu.
4 ks
Komentáre (0)
Hodnotenie