Vzácne perlové ľadové kocky - 8ks
search

Vzácne perlové ľadové kocky - 8ks

Rozžiarenie a remineralizovanie pokožky pomocou Vzácnych perlových ľadových kociek

Objem: 7ml
91,50 €
S DPH
Množstvo :

Rozžiarenie a remineralizovanie pokožky pomocou Vzácnych perlových ľadových kociek

Formulované s kyselinou hyalurónovou, bielymi perlovými extraktmi a hodvábnymi proteínmi bohatými na aminokyseliny, ktoré remineralizujú pokožku; obsahuje kvety Edelweiss, ktoré viditeľne zosvetľujú pleť a znižujú výskyt slnečných škvŕn a vekových škvŕn, aby odhalili rovnomernejší vzhľad pokožky a v kombinácii s kryoterapiou ponúkajú okamžitú žiarivú pleť, ktorá zvyšuje pevnosť a vitalitu pokožky.

Tento dynamický vzorec je rýchlo absorbovaný a zlepšuje stav pokožky aj pred použitím make-upu.

Kryoterapia (liečba ľadom) je terapeutická metóda používajúca nízke teploty a je všeobecne známe, že má reverzný účinok na bunkové starnutie a podporuje funkciu kože.
Použitie extrémneho chladu na pokožke tváre a krku má 4 hlavné účinky:

 • vazokonstrikcia krvných ciev, ktorá urýchľuje vypúšťanie poškodených buniek, toxínov a iných metabolických odpadov
 • príjemný pocit pohody a sviežosti na tvári
 • vďaka zvýšenému odvodňovaciemu efektu spôsobenému chladom sa pokožka stáva hladšia a tenšia a znižuje nasiakavosť
 • rýchle vstrebávanie výrobkov na starostlivosť o pleť aplikovaných hneď po rozjasňovacej ľadovej kocke.

Použitie kryoterapie na pokožke zaručuje optimálnu účinnosť prípravkov na starostlivosť o pokožku.


Typy pleti:

 • Všetky typy pleti
 • Devitalizovaná koža
 • Koža s hnedými škvrnami
 • rozšírené póry / zóna T

Aktívne zložky:

 • Perlový extrakt: vyrobený z čisto kultivovaných perál, perličkový prášok má anti-aging a remineralizačné účinky. Bohatá v aminokyselinách, perlový extrakt je kombináciou aragonitu (kryštalickej formy uhličitanu vápenatého) a conchiolín (proteín).

Vedecké štúdie ukazujú, že táto kombinácia stimuluje produkciu špecifických rastových faktorov, ktoré aktivujú funkcie kože a zlepšujú obnovu buniek. Koža obnovuje svoju pružnosť a žiarivosť.

Perly obsahujú aj minerálne soli a sú cenným zdrojom vápnika, obidva majú remineralizačné a rebalančné vlastnosti.

 • Extrakt z kvetov z alpínskych stromov: tiež nazývaný snehový kvet; známy svojou schopnosťou chrániť pokožku pred poškodením slnečným žiarením tým, že inhibuje produkciu melanínu, zatiaľ čo poskytuje dávku silných antioxidantov na zachytávanie voľných radikálov. Jeho antioxidačná aktivita je dvojnásobná antioxidačná schopnosť vitamínu C.
 • Kyselina hyalurónová: Silný hydratačný prostriedok, ktorý sa prirodzene vyskytuje v našej pokožke, čo s vekom klesá - vedie k suchu a výskytu jemných línií a vrások.

Anne Semonin v tomto vzorci používa kyselinu hyalurónovú s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá preniká do najhlbších vrstiev kože, aby poskytla dlhodobý plumping efekt proti vráskam.

 • Hydrolyzovaný hodvábny proteín: (skleroproteín) pomáha hydratovať pokožku tým, že vytvára film, ktorý zabraňuje strate vlhkosti. Bohatá v aminokyselinách, pomáha syntéze kolagénu a zlepšuje pevnosť pokožky.

Bielkovinová látka (nazývaná aj sericín), ktorá je tvorená premenou hodvábu, čo je mäkká, lesklá niť získaná z kukurice priadky morušovej. Hodvábny proteín môže mať vlastnosti na väzbu vody pre pokožku.

Návod na použitie:

Kocky ľadu by mali byť uložené v mrazničke. Pred použitím odstráňte z mrazničky jednu kocku na ľad, vytiahnite ju z formy a potom ju zabaľte do poskytnutého vrecka na gázu.

Aplikujte ráno a / alebo večer pred tým, ako vyjdete na tvár, po očistení a tonizácii pokožky. Sledujte s make-up. Kocky ľadu je možné použiť aj na rukách. Každá kocka ľadu by sa mala použiť iba raz. Po rozmrazení  nezmrazujte (nie je možné opätovné zamrazenie).

Odporúčané produkty:

 • Brightening Cream SPF 15 - jemný, rýchlo vstrebávajúci krém, ktorý hydratuje a znižuje výskyt tmavých škvŕn a zároveň chráni pokožku pred poškodením životného prostredia.
 • Rozjasňujúce sérum - pokročilé ľahké sérum poskytuje skokový štart na jasnejšiu a hladšiu pokožku. Pravidelným používaním pleť pôsobí svetlejšie a rozžiarene
 • Gélová maska – hydratuje  a vďaka prítomnosti uvoľňuje napätie pleti a odstraňuje príznaky únavy. Dokonale posilňuje pokožku.
2 ks
Komentáre (0)
Hodnotenie