Morský tonizujúci prípravok
search

Morský tonizujúci prípravok

Hodnotenie
(Komentáre 1)

Zmatňujúci Morský tonizujúci prípravok so silnými čistiacimi a regulačnými účinkami

Objem: 200ml
49,50 €
S DPH
Množstvo :

Zmatňujúci Morský tonizujúci prípravok so silnými čistiacimi a regulačnými účinkami

Zmatňujúci tonizujúci prípravok na základe esenciálnych olejov a morských rias so silnými čistiacimi a regulačnými účinkami remineralizuje, upokojuje, sťahuje, tonizuje a pôsobí antisepticky. Bohatý koktejl extraktov z morských rastlín a esenciálnych olejov v morskom tonizujúcom prípravku pomáha regulovať sekréciu mazu a vzhľadom na svoj zmatňujúci účinok je vhodný pri nadmernom vylučovaní mazu (mastná pleť), pri sklone k vyrážkam a v lete. Je ideálny pre mužov po holení na tonizáciu a ošetrenie pleti.

Typy pleti:

Zmiešaná a mastná pleť / Sklon k upchávaniu pórov
Muži: mlieko po holení
V mestskom prostredí: Hĺbkovo čistí a pôsobí proti znečisteniu

KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE

  • Minerály a stopové prvky z mora (draslík, horčík, vápnik): Rozžiarte svoju pleť, posilnite jej prirodzenú ochrannú bariéru a doplňte jej minerály.
  • Jania Rubens : skutočný poklad zo srdca oceánu. Jania Rubens je malý červený rastlinný koral s neuveriteľnou schopnosťou viazať stopové prvky a minerály z morskej vody (20 000 až 40 000 krát bohatší na stopové prvky a minerály ako morská voda). Jeho remineralizujúce a vysoko hydratačné účinky z neho robia jednu z najúčinnejších ingrediencií z morskej ríše.
  • Ružová voda: Ružová voda môže prospievať všetkým typom pleti. Pomáha upokojiť a schladiť citlivú a podráždenú pokožku, čistí a vracia rovnováhu mastnej pleti, omladzuje, zmäkčuje a tonizuje zrelú pleť, a normálnu pleť revitalizuje a rozžiari. Ružová voda je plná antioxidantov a rôznych vitamínov, predchádza preto známkam starnutia a vyživuje pleť. Ružová voda má tiež prirodzené antiseptické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.

Návod na použitie:

Ráno a večer naneste na tvár a dekolt vatovým tampónom (po vyčistení pleti botanickým mliekom alebo oligo čistiacim gélom) alebo rukami ako mlieko po holení.

K prípravku sa pridávajú esenciálne oleje a stopové prvky s nasledujúcimi intenzívnymi komplexmi na mieru a na posilnenie jeho účinkov:
Spevňujúce intenzívne komplexy (EO + SP) tonizujú a osviežujú
Intenzívne komplexy pre návrat rovnováhy (EO + SP): čistia a vracajú rovnováhu
Upokojujúce intenzívne komplexy (EO + SP): upokojujú citlivú pokožku a rozšírené kapiláry

Morský tonizujúci prípravok naneste na vatový tampón a pridajte 1 kvapku esenciálneho oleja a 1 kvapku stopových prvkov zo svojho predpísaného intenzívneho komplexu a plynulými pohybmi naneste na tvár a krk.

Odporúčané produkty:

  • Botanické mlieko – na denné odstraňovanie nečistôt a mejkapu, s riasou Laminaria a so zmäkčujúcim olejom z lieskových orieškov.
  • Exfoliačná maska - hĺbkovo čistí a vyhladzuje pokožku s vysoko účinnými čiastočkami Gommage. Predchádza tvoreniu uhrov a vysušovaniu pokožky.
  • Minerálna maska – čistí póry, urýchľuje hojenie a zanecháva jasnú a žiarivú pleť.
Komentáre (1)
Hodnotenie