Botanické pleťové mlieko
search

Botanické pleťové mlieko

Hodnotenie
(Komentáre 2)

Botanické mlieko je vhodné na jemné čistenie všetkých typov pleti

Objem: 200ml
44,50 €
S DPH
Množstvo :

Botanické mlieko je vhodné na jemné čistenie všetkých typov pleti

Botanické mlieko je navrhnuté ako univerzálne čistiace mlieko a vďaka svojej ľahkej konzistencii a upokojujúcim vlastnostiam je vhodné na jemné čistenie všetkých typov pleti. Botanické čistiace mlieko sa pri kontakte s pleťou roztápa a uvoľňuje nečistoty nahromadené počas dňa a mejkap a po použití zanecháva pokožku zamatovo jemnú.

Aktívne zložky:

  • Extrakt z laminarie: tekutý extrakt pochádza z hnedej chaluhy (znižuje riziko alergickej reakcie na riasy). Pleť čistí, remineralizuje, hydratuje a zvlhčuje.
  • Olej z lieskových orieškov: Zmäkčuje a vyživuje pleť.
  • Extrakt z hlodáša: prirodzene čistiaca látka rastlinného pôvodu

Návod na použitie:

Používajte ráno a večer:
Prípravok naneste priamo na celú pokožku tváre pomocou prstov a jemne masírujte, kým sa mlieko na koži neroztopí. Následne prípravok odstráňte vatovým tampónom navlhčeným v teplej vode a pokračujte v starostlivosti botanickým alebo morským tonizujúcim prípravkom.
Rozjasnenie okolia očí:
Pleťové mlieko schlaďte v chladničke, následne ho naneste na vatové tampóny, ktoré umiestnite na oči na odstránenie únavy a na úľavu pre namáhané oči.

Typy pleti:

Vhodné pre všetky typy a problémy pleti:
Suchá, dehydratovaná a citlivá pleť: Olej z lieskových orieškov a jemné zmäkčujúce látky.
Mastná pleť s upchatými pórmi: Laminaria algae pokožku čistí do hĺbky a navracia jej rovnováhu.

Odporúčané produkty:

  • Botanický tonizujúci prípravok – dovoľte svojmu terapeutovi pripraviť pre vás na mieru tonizujúci prípravok s predpísanými intenzívnymi komplexmi na ošetrenie problémov vašej pleti.
  • Morský tonizujúci prípravok – odstraňuje nahromadené nečistoty a navracia pleti stratenú rovnováhu. Ideálna pre mužov na čistenie pleti a na použitie po holení pre maximálne hojenie pokožky.
  • Exfoliačná maska - hĺbkovo čistí a vyhladzuje pokožku s vysoko účinnými čiastočkami Gommage. Predchádza tvoreniu uhrov a vysušovaniu pokožky.
5 ks
Komentáre (2)
Hodnotenie